Stwórz projekt

Możesz tworzyć nieograniczoną liczbę projektów służących do diagnozy kompetencji. W każdym z projektów wybierasz gry, które odpowiadają za badanie odpowiednich kompetencji, a następnie dodajesz lub importujesz listę adresów osób, do których kierowane jest zadanie.

Zaproś do gry

Kiedy skończysz ustawiać wszystko w ramach projektów i je zamkniesz, system wyśle do kandydatów wiadomość z dostępem do gry. Nie musisz im przypominać o zbliżającym się terminie badania – system robi to za Ciebie.

Sprawdź raport

Śledź na bieżąco postępy kandydatów! W panelu głównym znajdziesz informacje o uczestnikach, którzy już zagrali. Dla każdego z kandydatów generowany jest indywidualny raport kompetencji, w którym znajdziesz zarówno ogólny opis jego umiejętności, jak i bardziej szczegółowe dane opisujące składowe każdej z kompetencji. W raporcie znajdziesz także praktyczne wskazówki dla przyszłego pracodawcy, jak najlepiej wykorzystać potencjał danej osoby, które są szczególnie użyteczne w procesie wdrażania pracownika do organizacji. Po zakończeniu badania otrzymujesz, opisany prostym i zrozumiałym językiem, raport zbiorczy dotyczący wszystkich kandydatów.

Dziel się wynikami

Eksportuj dane do pliku PDF i wygodnie przesyłaj do osób zaangażowanych w proces rekrutacji.

Podejmij decyzję

Posiadając naukowo sprawdzone i obiektywne informacje, jesteś w stanie zarekomendować optymalnych kandydatów na wybrane stanowisko, a w przypadku działań mających na celu rozbudowę kompetencji – wybrać odpowiedni program szkoleniowy.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o Competence Game

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI