Projekt Competence Game powstał w odpowiedzi na realne zapotrzebowanie rynku HR w poszukiwaniu obiektywnej i rzetelnej oceny kompetencji pracowników oraz kandydatów w procesach rekrutacyjnych.

To efekt ścisłej współpracy Pracownia Gier Szkoleniowych oraz Instytutu Badań i Rozwoju IOCUS. Stworzyliśmy zespół doświadczonych profesjonalistów: projektantów gier, ekspertów z różnych dziedzin nauki i biznesu, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi oraz dostawców usług rekrutacyjnych, Assessment&Development Center. Pracują z nami najlepsi informatycy, programiści oraz metodolodzy.

Łącząc zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, zaprojektowaliśmy innowacyjne na skalę światową narzędzia diagnozy kompetencji w środowisku online – gry kompetencyjne. Wybrane do badań kompetencje zostały dokładnie wyselekcjonowane w oparciu o ideę: o sukcesie firmy decydują sami jej pracownicy oraz ich umiejętności. Stale rozbudowujemy zestaw mierzonych kompetencji wspierając współpracujące z nami organizacje, które elastycznie adaptują się do zmian łącząc zdrową rywalizację z indywidualnymi osiągnięciami oraz kulturą korporacji.  

Buduj swój zespół kompetentnych pracowników z nami!